"Карпати" і "Дніпро-1" розійшлися миром в першому протистоянні чемпіонату України

23 лютого 2020, 16:20
Підопічні Михайленко і Санжара обмінялися забитими м'ячами

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Карпати"

У матчі 19-го туру чемпіонату України "Карпати" вдома зіграли внічию з "Дніпром-1". Команда Михайличенка і підопічні Санжара розійшлися миром – 1:1. Команди обмінялися забитими м'ячами в першому таймі. Свій дебютний м'яч за львів'ян забив Матар в середині тайму, однак під кінець матчу Супряга відновив рівновагу на табло.

"Карпати" – "Дніпро-1" 1: 1

Голи: Дійе, 24 – Супряга, 41

"Карпати": Кудрик – Мартінс, Халл, Гіоргадзе, Дубінчак – Назарин, Кльоц – Лях, Притула (Козак, 88), Г. Пасіч – Дійе (Бойчук, 90)

"Дніпро-1": Юрчук – Адамюк, Гуйє, Логінов, Польовий – Кравченко, Батагов (Вакулко, 75) – Коркішко, Ді Франко, Булеца (Чичиков, 73) – Супряга

Попередження: Дубінчак, Кльоц, Г. Пасіч, Дійе – Батагов, Адамюк, Коркішко

Вилучення: Дубінчак, 89

Раніше ми писали, що "Динамо" насилу дотиснуло "Ворсклу", а Буяльський забив неймовірний гол. Вирішальний м'яч залетів у ворота вже на 91-й хвилині зустрічі при порожніх трибунах.