Каролін Возняцкі пробилась на Підсумковий чемпіонат тенісисток

4 жовтня 2018, 15:00
Наступною учасницею турніру в Сінгапурі може стати українка Еліна Світоліна

Датчанка Каролін Возняцкі відібралась на Підсумковий турнір WTA. Фото: AFP

Датчанка Каролін Возняцкі пробилась на Підсумковий турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA), який відбудеться 21-28 жовтня в Сінгапурі, повідомляється в офіційному мікроблозі WTA в Twitter. У четвер друга ракетка світу Возняцкі перемогла естонка Анетт Контавейт в третьому колі турніру в Пекіні. 2018 року датчанка виграла Australian Open і турнір в Істбурні.

Учасницями Підсумкового турніру стануть тенісистки, які займуть місця з першого по восьме в Чемпіонській гонці WTA по завершенні сезону. Раніше на турнір кваліфікувалися румунка Симона Халеп, німкеня Ангеліка Кербер, японка Наомі Осака і чешка Петра Квітова. Наступною учасницею турніру в Сінгапурі може стати українка Еліна Світоліна, вона йде на шостому місці в Чемпіонській гонці. Каролін Возняцкі в ній йшла на п'ятому місці.

Нагадаємо, що у чоловіків вчора став відомий четвертий тенісист, який отримав місце на Підсумковому турнірі року. Ним став аргентинець Хуан Мартін дель Потро.

Раніше ми повідомляли, що екс-перша ракетка світу Серена Вільямс достроково завершила сезон. Востаннє Вільямс виходила на корт в фінальному матчі US Open, де їй протистояла японська тенісистка Наомі Осака. Американка поступилася Осаці в двох сетах – 2:6, 4:6.