"Кардіфф" не забив два пенальті за дві хвилини

7 квітня 2018, 09:32
Клуб не зміг піти від поразки в матчі Чемпіоншипа

Матч 41 – го туру другого дивізіону чемпіонату Англії між лідерами турніру " Вулверхемптона " і " Кардіффом " завершився перемогою " вовків " з рахунком – 1 : 0 .

Валлійська команда мала два шикарних шанси зрівняти рахунок в компенсований час , але не реалізувала два пенальті . На 94 -й хвилині воротар Джон Радді парирував удар Гарі Медіна , а через дві хвилини Девід Хойлетт пробив в поперечину.

За шість турів до кінця чемпіонату " Вулверхемптон " лідирує , випереджаючи " Кардіфф " на 9 очок .

Нагадаємо , що в півфінальному матчі чемпіонату Азії серед 19 -річних між збірними Катару та Іракупольовий гравець відбив пенальті після видалення воротаря.

А в Мексиці суддя дав фінальний свисток, поки м'яч летів в ворота. Одна з команд заробила пенальті на останній хвилині зустрічі , але реалізувати штрафний удар не змогла .

В поєдинку чемпіонату Франції воротар відбив пенальті спиною, а потім відбив ще два удари в упор . За свої подвиги на лінії воріт голкіпер отримав прізвисько Суперджефф .