Каратистка Анжеліка Терлюга змусила слухати гімн України в Москві

7 жовтня 2019, 13:54
Терлюга завоювала золоту медаль Прем'єр Ліги в Москві

Анжеліка Терлюга / Фото: Getty Images

Лідер світового рейтингу у ваговій категорії до 55 кг українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала золоту медаль на шостому етапі Прем'єр Ліги Карате-1, який 4-6 жовтня пройшов у Москві. Наша каратистка здобула п'ятий тріумф на турнірах Карате-1 і гарантувала собі Grand Winner за підсумками сезону.

Всі п'ять сутичок на московському татамі наша прима виграла на нуль. Подолавши суперниць зі Швеції (4:0), Швейцарії (8:0) і Японії (3:0), Анжеліка в півфіналі перемогла Тарават Хаксар з Ірану (1:0), а у фіналі розгромила японку Сару Ямада (6:0) .

Ця перемога підняла Анжеліку на друге місце в олімпійському рейтингу. Нагадаємо, що вона змагається у зведеній категорії до 55 кг. Нагадаємо, що на дебютну для карате Олімпіаду-2020 на Токіо подадуть десятки найкращих в кожному дивізіоні.

Karate1 Premier League – найважливіша подія в світі карате, організацією якого займається WKF. Чемпіонат включає в себе ряд змагань і об'єднує найкращих каратистів на відкритих турнірах.

У нинішньому календарі один великий міжнародний старт – етап Прем'єр Ліги в Мадриді (29 листопада – 1 грудня).