9 листопада 2016, 09:08
У крові Домагоя Віди було 1,51 проміле алкоголю

Домагой Віда / Фото: Сергiй Ревера

Центральний захисник київського "Динамо" Домагой Віда був затриманий п'яним за кермом свого автомобіля.

Автомобіль Mercedes-Benz, яким в нетверезому стані керував Віда, був зупинений патрульною поліцією Києва 4 листопада о 4:50.

Як випливає з протоколу, складеного поліцейськими, в крові Віди на той момент було 1,51 проміле алкоголю (сп'яніння середнього ступеня, згідно з класифікацією).

У зв'язку з цим, патрульні відібрали у Віди водійське посвідчення, видавши замість нього тимчасовий талон. Також хорвату світить штраф.

Зазначимо, що вже через два дні після того, як Віда був зупинений під ранок п'яним за кермом, хорват з капітанською пов'язкою вивів "Динамо" на матч 14-го туру УПЛ з Дніпром (2:1) і відіграв в ньому всі 90 хвилин.

В цілому 27-річний Віда в поточному сезоні зіграв за киян 18 матчів у всіх турнірах, забивши 3 голи.

Також Віда регулярно викликається і в збірну Хорватії, в футболці якої цієї осені зіграв три поєдинки у відборі на чемпіонат світу-2018, відзначившись голом.