Капітан збірної України: "У першому таймі ми немов не прокинулись ще"

10 жовтня 2015, 11:16
Руслан Ротань – про матч проти Македонії в Скоп'є

Руслан Ротань у матчі проти Македонії. Фото AFP

Півзахисник "Дніпра" і збірної України Руслан Ротань прокоментував перемогу над Македонією (2:0) в матчі відбору на Євро-2016, який відбувся в п'ятницю в Скоп'є.

"Звичайно, ми хотіли забити перший гол якомога швидше, але моментів у нас в першому таймі не було – тільки контроль м'яча, а далі нічого не виходило. Нервували через це. Однак у перерві заспокоїлися, у другому таймі додали в русі, і все стало на свої місця.

У першому таймі ми все-таки дуже монотонно бігали, немов не прокинувшись. Ну а друга половина матчу далася нам досить легко. Після пенальті вантаж хвилювання пішов, але, в принципі, ми спочатку розуміли, що гра буде до гола. Повторюся, прагнули якнайшвидше відкрити рахунок, але не вийшло. А після того, як реалізували пенальті, стало, звичайно, легше".