Капітан збірної України дав бій норвежцям, а виграв перший мас-старт ветеран

20 грудня 2020, 13:43
Дмитро Підручний після двох вогневих рубежів без штрафів йшов у групі лідерів

Дмитро Підручний

Перший мас-старт сезону на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Гохфільцені виграв німецький біатлоніст Арнд Пайффер, який стріляв чисто. Друге місце зайняв швед Мартін Понсілуома. А норвежець Йоханнес Бе тільки третій з одним промахом і найкращим часом на лижні.

Єдиний українець у ТОП-30 Дмитро Підручний після двох вогневих рубежів без штрафів йшов у групі лідерів. Однак два промахи на третій стрільбі відкинули його далеко назад. В результаті капітан нашої команди фінішував лише 24-м з чотирма зайвими колами.

Тепер о 15:25 на гонку з масовим стартом вийдуть дівчата. Жіночу частину збірної в першому мас-старті сезону представить Блашко, яка займає 23-тє місце в загальному заліку Кубка світу. Вчора Юлія Джима відіграла 17 місць в переслідуванні, але цього їй не вистачило, щоб відібратися в елітну гонку. А в загальному заліку Юлія йде 36-ю.

Після цього етапу в Гохфільцені у біатлоністів у 2020 році залишиться тільки Різдвяна гонка, на яку запросили Семеренко і Підручного.