Капітан "Арсеналу" назвав гру своєї команди "сексуальною"

23 жовтня 2018, 11:35
Месут Озіл вважає, що "каноніри" показали сексуальний футбол в матчі з "Лестером" у 9 турі Прем'єр-ліги

Месут Озіл (ліворуч) забив один з м'ячів у ворота "Лестера". Фото AFP

Півзахисник Месут Озіл прокоментував у своєму акаунті в Instagram перемогу лондонського "Арсеналу" над "Лестер Сіті" в матчі англійської Прем'єр-ліги. "Каноніри" здобули вольову перемогу в матчі дев'ятого туру. Зустріч, що пройшла на полі "Арсеналу", завершилася з рахунком 3: 1. У господарів голи забили Месут Озіл (45-я хвилина) і П'єр-Емерік Обамеянг (63, 66). Захисник лондонців Ектор Бельєрін відправив м'яч у свої ворота (31).

"Я думаю, ми продемонстрували сексуальний футбол. Я гордий бути капітаном цієї команди і цього клубу", – повідомив Озіл. Пост футболіста зібрав майже мільйон "лайків".

Лондонський клуб здобув сьому перемогу поспіль в прем'єр-лізі і з 21 очком розташовується на 4-му місці турнірної таблиці. "Лестер" (12 очок) – 11-й.

Огляд матчу "Арсенал" – "Лестер Сіті"

Нагадаємо, що на вихідних в Англії пройшов супердвобій на "Стемфорд Брідж" "Челсі" приймав "Манчестер Юнайтед" і вирвав нічию на доданих хвилинах. Це було перше протистояння Мауріціо Сарри і Жозе Моурінью в рамках англійського чемпіонату.

У суботу відбувся ще один цікавий поєдинок для українських уболівальників – "Вест Хем" Андрія Ярмоленка зустрічався з "Тоттенхемом" і мінімально поступився. Ярмоленко отримав серйозну травму і може пропустити півроку.