Канада вирвала вольову перемогу у США в гольовий "перестрілці" на молодіжному чемпіонаті світу

26 грудня 2019, 23:35
Збірна Швеції у скандинавському дербі з Фінляндією оновила свій рекорд без поразок

/ Фото: iihf.com

У четвер в чеських містах Острава і Тршинець стартував один з наочікуваніших зимових турнірів – чемпіонат світу з хокею серед молодіжних команд. У перший же день відбулося кілька цікавих і принципових поєдинків. Як ми писали, збірна Чехії обіграла Росію- головного фаворита чемпіонату.

У другому матчі дня в Остраві відбулося дербі Північної Америки. Молодь Канади і США видала видовищний гольових поєдинок. Перший період виграли американці 2:0, потім другий взяли канадці 3:0, а в заключній 20-хвилинці хокеїсти подарували глядачам ще п'ять шайб (3:2). У підсумку – вольова перемоги "кленових" з рахунком 6:4. До слова, на трибунах зібралося майже 9000 (!) уболівальників.

Читайте, як російський хокеїст закинув в НХЛ шайбу головоюі програв боксерський бій.

Ще в одному принциповому матчі дня в Тршинці у скандинавському дербі збірна Швеції вирвала перемогу в овертаймі у Фінляндії – 3:2. Причому "Тре Крунур" також відігравалися, пропустивши шайбу першими. Шведи демонструють разючу волю до перемоги: на групових етапах ЧС вони не поступаються з 2006 року, а їхня безпрограшна серія становить вже 49 (!) матчів.