Канада стала другим фіналістом ЧС, відправивши чехів на бронзовий батл з Росією

25 травня 2019, 22:56
У неділю збірна Країни кленового листа посперечається за "золото" чемпіонату світу з фінами

/ Фото: Getty Images

Збірна Канади здобула впевнену перемогу над командою Чехії з рахунком 5: 1 в поєдинку за вихід у фінал чемпіонату світу з хокею, який проходить у Словаччині. У матчі за "золото" ЧС – 26 травня, у неділю – канадці зіграють з фінами. В цей же день за "бронзу" посперечаються команди Чехії та Росії.

Першу шайбу в матчі Канада – Чехія вже на шостій хвилині записав на свій рахунок Марк Стоун. На десятій секунді другого періоду Дарнелл Нурс подвоїв перевагу канадців. Ще через п'ять хвилин П'єр-Люк Дюбуа зробив рахунок 3: 0. Після цього голкіпер чеської збірної Патрік Бартошак відправився на лавку, а його місце в воротах зайняв Павло Францоуз. Але і йому не вдалося зупинити канадців, закинув четверту шайбу зусиллями Кайла Турріса. Тома Шабо незабаром зробив рахунок 5: 0, але чехи все ж зуміли відквитати одну шайбу зусиллями Томаша Зогорни. Підсумковий рахунок – 5: 1 на користь збірної Канади.

• 5:1 Зогорна (Коларж), 53:59

Як повідомлялося раніше, у півфіналі хокейного ЧС-2019 збірна Фінляндії з рахунком 1: 0 обіграла головних фаворитів росіян. На 51-й хвилині капітан збірної Фінляндії Марко Анттіла вивів свою команду вперед. Цей гол і став у підсумку переможним.

Також ми писали, що збірна Китаю вперше в історії зіграє на хокейному турнірі на Олімпіаді. Китайська команда отримала олімпійську ліцензію в якості господині змагань у Пекіні-2022.