Канада і Росія вийшли в півфінал молодіжного чемпіонату світу з хокею

2 січня 2020, 18:46
"Кленові" легко розібралися зі словаками, а росіяни з проблемами пройшли швейцарців

/ Фото: iihf.com

У четвер на молодіжному чемпіонаті світу з хокею в Чехії проходять всі чотири чвертьфіналу. Вже стали відомі два учасники півфінальної стадії – збірні Канади і Росії. Як ми писали раніше, в останній день 2019 року на молодіжному чемпіонаті світу визначилися чвертьфіналісти.

У першому матчі дня росіяни насилу здолали в Тршінце команду Швейцарії з рахунком 3:1. Шайби суперники закидали тільки в другому періоді. При нічиєї на табло 1:1 підопічні Валерія Брагіна двічі відзначилися в кінцівці 20-хвилинки, чим забезпечили собі путівку в півфінал.

Читайте Календар найбільш значущих спортивних подій в 2020-му

Набагато веселіше своє завдання виконала збірна Канади. Родоначальники хокею засмутили тисячі чеських і словацьких уболівальників в Остраві, розібравши на запчастини збірну Словаччини – 6:1. Лише в самому кінці канадці дозволили суперникам відіграти одну шайбу. А потім ще команди повеселили публіку бійкою, в результаті чого по двоє гравців з кожної команди отримали за подвійним штрафу.

Трохи пізніше 2 січня відіграють США – Фінляндія і Чехія – Швеція.