Камбека не вийшло: збірна України U-21 пролетіла повз Євро-2021

15 листопада 2019, 20:22
Підопічні Ротаня програли Данії

/ Фото: ФФУ

Збірна України U-21 у Львові зустрічалася з Данією U-21 в кваліфікації Євро-2021.

Українській молодіжці необхідно було добути домашню перемогу, щоб залишалися реальні шанси продовжити боротьбу в кваліфікації, але зробити це команда Ротаня не змогла.

У поєдинку, який проходив на "Арені Львів" Феєрія гості, а саме півзахисник команди – Андреас Ольсен.

Вже на п'ятій хвилині Ольсен відкрив рахунок після помилки Бондаря.

Через 20 хвилин Ольсен оформив дубль. У гравця вийшов класний удар, який допоміг йому переграти Олега Білика.

У другому таймі Ольсен не зупинився і довів рахунок до розгромного. Сьомий номер Данії шикарним ударом від штанги оформив хет-трик.

Молодіжка все ж змогла відіграти один м'яч на 63 хвилині. Назарій Русин класно відкрився під передачу і переправив м'яч у ворота.

Через 10 хвилин Данія сама собі створила проблеми і залишилася в меншості. Бек сфолив на Цітаішвілі й отримав пряму червону картку, а арбітр поставив пенальті.

До точки підійшов Шапаренко, але не зміг реалізувати 11-ти метровий, але першим на м'ячі виявився Цітаішвілі, який забив другий м'яч.

Незважаючи на активний пресинг з боку України, підопічні Ротаня не змогли забити такий потрібний гол. У підсумку поєдинок завершився з рахунком 3:2.

Раніше ми писали, що в Запоріжжі відбувся поєдинок між молодіжними збірними України та Мальти в межах відбору до Євро-2021. Команда Руслана Ротаня відсвяткувала розгромну перемогу з рахунком 4:0.