Камбек з 0:2 і німецький гол на 90-й хвилині: огляд божевільного матчу Голландія – Німеччина

25 березня 2019, 00:07
Перемогу Бундестіму приніс нещодавній суперник "Шахтаря", а запустив гольову карусель один Зінченко

/ Фото: AFP

В Амстердамі на "Йоган Кройф Арена" відбувся матч з найяскравішою вивіскою стартової частини відбору Євро-2020. Голландія приймала Німеччину. І, програючи їй під час зустрічі 0:2, зуміла зробити рахунок 2:2. Однак у підсумку перемогу святкували німці, які забили вирішальний м'яч на 90-й хвилині поєдинку! 3:2 – на користь Німеччини.

Голландія – Німеччина (2:3). огляд матчу

Голландці вперше за 23 роки поступилися німцям на своєму полі. Остання поразка сталася 1996 року (0:1). Після нього було дві перемоги і дві нічиїх.

Відзначимо, що рахунок матчу відкрив одноклубник Олександра Зінченка з "МанСіті" Лерой Сані. А перемогу німцям приніс захисник "Хоффенхайма" Ніко Шульц, який зовсім нещодавно протистояв "Шахтарю" у Лізі чемпіонів.

Цікаво, що під час матчу Голландія – Німеччина оператор "засвітив" тактику господарів поля.

Голландія – Німеччина – 2:3

Голи: де Лігт, 48, Депа, 63 – Сані, 15, Гнабрі, 34, Шульц, 90

Голландія: Сіллессен, Дюмфріс, де Лігт, ван Дейк, Блінд, де Рон (Л. де Йонг, 90+1), Вайналдум, Ф.де Йонг, Промес, Депа, Бабел (Бергвайн, 46).

Німеччина: Ноєр, Зюле, Гінтер, Рюдігер, Керер, Кроос, Кімміх, Горецка (Гюндоган, 70), Шульц, Сане, Гнабрі (Ройс, 88).

Як повідомлялося раніше, у Будапешті динамівець, що "поховав" киян у матчі з "Челсі", обіграв віце-чемпіонів світу.

Також повідомлялося, що Караваєв не наважився обмінятися футболками з Роналду.