Калеб Дрессел і Сара Шестрем визнані найкращими плавцями чемпіонату світу

28 липня 2019, 20:33
Американський плавець – перший в історії, кому вдалося завоювати вісім медалей на одній світовій першості

Калеб Дрессел і Сара Шестрем з призами від організаторів / Фото: Getty Images

Американець Калеб Дрессел і шведка Сара Шестрем визнані найкращими плавцями на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що завершився, в південнокорейському Кванджу.

22-річний Дрессел став першим плавцем в історії, якому вдалося завоювати вісім медалей на одній світовій першості (шість золотих і дві срібні). В цілому на рахунку Дрессела 13 золотих і дві срібні медалі чемпіонатів світу. Також Дрессел встановив світовий рекорд на дистанції 100 м батерфляєм, крім цього, він був у складі чоловічої естафетної команди США, яка оновила рекорд світу у змішаній естафеті 4 по 100 м вільним стилем. В активі американського спортсмена дві золоті нагороди Олімпійських ігор.

25-річна Шестрем є олімпійською чемпіонкою на дистанції 100 м батерфляєм. На минулій світовій першості вона завоювала одну золоту (50 м батерфляєм), дві срібні та дві бронзові медалі. Шведці належить світовий рекорд на дистанції 50 м батерфляєм – 24,43 секунди.

Нагадаємо, що в останній день світової першості українець Михайло Романчук виграв "срібло" на дистанції 1500 метрів.

Дивіться, як в Україні зустріли команду синхроністок, яка виграла шість медалей на чемпіонаті світу з водних видів спорту: