"Яке перше місце?" – Збірна Бельгії розгромила Росію в її лігві

16 листопада 2019, 21:05
У зустрічі лідерів відбіркової групи I бельгійці виграли з рахунком 4:1

/ Фото: UEFA.com

Кілька хвилин тому в Санкт-Петербурзі завершилася зустріч лідерів відбіркової групи I. Збірна Росії була розгромлена Бельгією – 1:4. Двічі у гостей голами відзначився капітан – Еден Азар, по разу – його брат Торган і Рамел Лукаку. Господарі змогли відповісти лише голом престижу. Дізнайтеся всі результати дня відбіркового турніру Євро-2020.

Від самого початку росіяни спробували диктувати свої умови, але нічого серйозного біля володінь воротаря "Реала" Тібо Куртуа не створили. А підопічні Роберто Мартінеса потихеньку налагодили свою гру і вже до перерви тричі пробили ворота Гільєрме, причому зробили це брати Азари – спочатку Торган, а потім двічі Еден.

У другому таймі відзначився і зоряний форвард Рамел Лукаку – на 72-й хвилині рахунок став зовсім уже непристойний – 0:4. Лише після цього гості дозволили росіянам порадувати 62 тисячі своїх шанувальників на трибунах. Георгій Джикія на добиванні зумів уразити порожній кут воріт після розіграшу кутового.

Дивіться відео іншого матчу суботи в цій групі, в якому Шотландія на виїзді впоралася з Кіпром – 2:1