Яким побачили Київ фіналістки жіночої Ліги чемпіонів: фото з соцмереж футболісток

26 травня 2018, 14:44
Футболістки "Ліона" і "Вольфсбурга" зробили кілька фотографій в центрі Києва

Фіналістки жіночої Ліги чемпіонів прогулюються в

Київ на цьому тижні – столиця європейського футболу . В суботу в фіналі Ліги чемпіонів зустрінуться іспанський " Реал " і англійський " Ліверпуль " . А 24 травня на стадіоні " Динамо " пройшов фінал жіночої Ліги чемпіонів , в якому французький " Ліон " переміг німецький " Вольфсбург " з рахунком 4 : 1 , причому всі голи були забиті в додатковий час .

Нагадаємо , що на 93-й хвилині Пернілле Хардер вивела " Вольфсбург " вперед , проте через декілька хвилин німецький клуб залишився в меншості – другу жовту картку отримала Олександра Попп . І " Вольфсбург " посипався . Футболістки французького клубу забили чотири м'ячі : відзначилися Амандін Анрі , Ежені Ле Соммі , Ада Хегерберг і Каміль Абілі. "Ліон" виграв Лігу чемпіонів в третій раз поспіль і в п'ятий раз в історії – це теж рекорд .

Ми переглянули соціальні мережі всіх учасниць фіналу і зробили для вас добірку фотографій , які футболістки зробили в Києві .

Список трансляцій фіналу Ліги чемпіонів на ТБ і в інтернеті: повна інформація про те , де подивитися матч " Реал " – " Ліверпуль " 26 травня. До речі , матч покажуть також в фан – зоні на Контрактовій площі .