Як українець Святченко допоміг "Мідтьюлланну" вперше пробитися в Лігу чемпіонів (відео)

1 жовтня 2020, 09:42
Чемпіон Данії зіграє на груповому етапі після трьох раундів кваліфікації

/ Фото: Reuters

На груповій стадії Ліги чемпіонів 2020/2021 буде одразу чотири новачки – вперше з 2011 року, коли п'ять команд дебютувало в турнірі. Одним з них виявився данський "Мідтьюлланн", за який виступає українець за національністю Ерік Святченко. Дізнавайтеся результати матчів-відповідей кваліфікації Ліги чемпіонів.

Чемпіону Данії на шляху до Ліги чемпіонів довелося подолати три кола відбору, в яких команда перемогла болгарський "Лудогорець" (1:0), швейцарський "Янг Бойз" (3:0) і чеську "Славію". З останнім суперником данці зіграли внічию 0:0 у Празі, а вдома пропустили вже на третій хвилині. Зрівняти рахунок "Мідтьюлланну" вдалося на 65-й хвилині після голу гвінейського форварда Каби, а переможний м'яч лише на 84-й хвилині з пенальті забив захисник Шольц. Пізніше господарі добили деморалізованих чехів голами Огочукву і Дрейєра – 4:1.

Захисник Ерік Святченко, якому 4 жовтня виповниться 29 років, повністю відіграв обидва поєдинки зі "Славією" і на 56-й хвилині вчора отримав жовту картку. Хлопець народився вже в Данії в родині художника з Харкова. Кілька років тому він почав виступати за збірну цієї країни, хоча за ним стежили і в українській національній команді.

До вашої уваги – всі кошики жеребкування Ліги чемпіонів 2020/2021.