Як зіграли потенційні суперники "Динамо" за плей-офф Ліги чемпіонів

8 серпня 2018, 10:06
"Аякс" вів 2:0 до середини другого тайму, але пропустив два голи і зіграв внічию зі "Стандардом"

Футболісти "Аякса" не змогли втримати переможний рахунок. фото AFP

У вівторок свій перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зіграли потенційні суперники київського "Динамо". Нагадаємо, що в разі проходу празької "Славії" команда Олександра Хацкевича в раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів зіграє з переможцем протистояння "Стандард" (Бельгія) – "Аякс" (Голландія).

Зустріч в Льєжі завершилася з рахунком 2:2, хоча до середини другого тайму "Аякс" вигравав з рахунком 2:0. На голи Класа-Яна Хюнтелара (19-я хвилина) і Душана Тадіча (34-та) "Стандард" відповів влучними ударами Мехді Карселем-Гонсалеса (67-ма) і Рено Емона (90 + 4-та) з пенальті. Гра у відповідь відбудеться 14 серпня в Амстердамі.

Нагадаємо, що в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" зіграло внічию з "Славією", пропустивши гол з пенальті на 94-й хвилині. Поєдинок у відповідь пройде в Києві 14 серпня.

Додамо, що воротаря "Динамо" Дениса Бойка під час матчу вкусила оса. Епізод трапився ще в першому таймі.

Перед матчем наставник киян Олександр Хацкевич зізнався, що для "Динамо" означає вихід в груповий етап Ліги чемпіонів.