Як найуспішніший олімпієць в історії Майкл Фелпс став 22-разовим чемпіоном Ігор

12 серпня 2016, 11:48
Плавець Фелпс завоював 22-ге "золото" ОІ в кар'єрі, перемігши на 200 м "комплексом"

Американський плавець Майкл Фелпс завоював своє 22-ге олімпійське золото в кар'єрі, перемігши на дистанції 200 м комплексним плаванням на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Фелпс проплив цю дистанцію в фіналі за 1 хвилину 54,66 секунди. "Срібло", з відставанням майже на дві секунди, завоював японець Косуке Хагіно (1.56,61). "Бронза" у китайця Ван Шуня (1.57,05). Рекордсмен світу на цій дистанції американець Райан Лохте став лише 5-м (1.57,47).

Раніше в Ріо Фелпс виборов "золото" на дистанції 200 м батерфляєм та в естафетах вільним стилем (4 по 100 та 4 по 200 метрів).

Фелпс є єдиним в історії спорту 22-разовим олімпійським чемпіоном. Всього на рахунку американця 26 медалей Олімпійських ігор.