Як пройшов п'ятий день чемпіонату світу з легкої атлетики

9 серпня 2017, 01:03
Україна як і раніше без медалей і успіху в кваліфікації

Чемпіонат світу з легкої атлетики проходить в Лондоні. фото AFP

У вівторок завершився п'ятий день на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні. Україна була представлена в цей день лише в бігу на 200 метрів у жінок: Яна Качур не змогла пробитися в півфінал, показавши підсумкове 24-е місце.

У змаганнях в метанні списа у жінок з результатом 66,76 метра перемогла чеська спортсменка Барбора Шпотакова. "Срібло" завоювала китаянка Лі Лінвей – 66,25. Третє місце зайняла інша представниця Китаю Лу Хуейхуей – 65,26.

У стрибках з жердиною у чоловіків перемогу святкував американець Сем Кендрікс. Його результат – 5,95 метра. "Срібло" взяв поляк Петро Лісек (5,89), "бронза" у чемпіона Олімпіади-2012 француза Рено Лавіллені, який взяв ту ж висоту, але з другої спроби.

Кенієць Консеслус Кіпруто завоював "золото" в бігу на 3000 метрів з перешкодами. Чинний олімпійський чемпіон показав результат 8 хвилин 14,12 секунди, "срібло" у представника Марокко Суфьяна Ель-Баккала (8.14,49), "бронза" дісталася американцеві Евану Джагеру (8.15,53).

Південноафриканець Уейд ван Нікерк завоював "золото" в бігу на 400 метрів. Олімпійський чемпіон, також захистив титул чемпіона світу, подолав дистанцію за 43,98 секунди. "Срібло" взяв представник Багамських Островів Стівен Гардінер (44,41), "бронза" дісталася катарцю Абдалілаху Харуну (44,48).

Змагання з бігу на 800 метрів виграв француз П'єр-Амбруаз Бос, який показав результат 1 хвилина 44,67 секунди. "Срібло" у поляка Адама Кщота (1.44,95), а "бронзу" взяв кенієць Кіпьєгон Бетт (1.45,21).

Українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. У суботу пройшов останній у кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.

Чемпіонат світу з легкої атлетики в Лондоні завершиться 13 серпня.