Як отримати ключку на чемпіонаті світу: шведи піднялися на п'єдестал і не відмовили глядачеві

5 січня 2020, 19:46
У матчі за третє місце все вирішив гол Лінуса Еберґа з негативного кута

/ Фото: iihf.com

Молодіжна збірна Швеції виграла у Фінляндії в матчі за третє місце на чемпіонаті світу-2020 і стала бронзовим призером мундіалю в Чехії. Раніше ми повідомляли, де дивитися битву Канади і Росії за "золото" молодіжного чемпіонату світу з хокею.

"Бронзовий" матч завершився з рахунком 3:2 на користь підопічних Томаса Монтена. Голами у складі шведської збірної відзначилися Расмус Сандін, Самуель Фаґемо і Лінус Еберґ. У складі фінської команди відзначилися Патрік Пуйстола і Матіас Маччеллі.

Фатальною для Фінляндії стала помилка їх голкіпера Аннунена, надійна гра якого дозволила Суомі пройти в 1/4 фіналу збірну США (1:0). Але потім у нього щось зламалося в півфіналі, коли він пропустив п'ять шайб від Канади, а потім не зміг справитися з не найнебезпечнішим кидком Лінуса Еберґа з негативного кута.

А після матчу Генрікссон на радощах подарував свою ключку вболівальнику на трибуні

Цікаво, що на груповому етапі збірна Швеції також переграла фінів з рахунком 3:2, але в овертаймі, а потім перемогла швейцарців (5:2), казахів (6:2) і словаків (6:2). У чвертьфіналі Швеція вибила з боротьби господиню першості збірну Чехії з розгромним рахунком 5: 0, а в півфіналі тільки в овертаймі поступилася росіянам – 4:5.