"Наполі" і "ПСЖ" обмінялися ударами: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

7 листопада 2018, 08:02
Після нічиєї в Парижі суперники розділили очки і в Неаполі

Неймар не забив, але був дуже активний. Фото: AFP

Матч четвертого тура Ліги чемпіонів "Наполі" – "ПСЖ" пролетів на одному диханні. Суперники не зупинялися ні на хвилину, постійно організовували атаки, але виникали проблеми з точністю ударів. За перший тайм футболісти "Наполі" жодного разу не влучили в створ при семи спробах, у футболістів "ПСЖ" вийшло два влучання з п'яти ударів. Один з них завершився голом.

Вже під завісу компенсованого часу першого тайму (голландець Куйперс компенсував одну хвилину) у "ПСЖ" пройшла атака лівим краєм, яку завершив Бернат, який увірвався до чужого штрафного майданчика. Пас йому віддав Мбаппе. Формально вже почалася друга компенсована хвилина, неаполітанці протестували, але марно.

А після перерви на поле вилетіла група розлючених господарів, які чверть години, не зупиняючись (звідки стільки сил?), прасували оборону "ПСЖ" і в підсумку домоглися свого. Технічну помилку Тьяго Сілви підкараулив Кальєхон, шулікою кинувся на м'яч і заробив пенальті. Лоренцо Інсіньє переграв Буффона – 1:1.

Після цього були моменти, але не було голів.

" Наполі" – "ПСЖ" – 1:1

Голи: Інсіньє (62, з пенальті) – Бернат (45+2).

"Наполі": Оспіна – Максимович (Хюсай, 76), Альбіоль, Кулібалі, Маріу Руй – Кальєхон, Аллан, Гамшик, Руїс (Зелінський, 71) – Мертенс (Оунас, 83), Інсіньє.

"ПСЖ": Буффон – Маркіньос, Тьяго Сілва, Керер (Чупо-Мотінг, 90+2) – Меньє (Кімпембе, 73), Дракслер, Верратті, Бернат – Неймар, Мбаппе, Ді Марія (Кавані, 77).

У групі щільність в турнірній таблиці, враховуючи сенсаційну поразку "Ліверпуля" в Белграді, стала неймовірно високою: "Наполі" – 6 очок, "Ліверпуль" – 6, "ПСЖ" – 5, "Црвена Звезда" – 4.

Наступний тур 28 листопада принесе такі поєдинки: "ПСЖ" – "Ліверпуль" і "Наполі" – "Црвена Звезда".

Раніше ми писали, що "Црвена Звезда" може озолотити вірних їй уболівальників. Коефіцієнт на перемогу белградців над "Ліверпулем" просто зашкалював.