Як "Манчестер Сіті" і "Ліверпуль" зіграли внічию, а в лідери вийшов "Лестер"

9 листопада 2020, 08:30
У двох матчах лідерів судді призначили чотири 11-метрових, але реалізували лише два

"Манчестер Сіті" - "Ліверпуль" / Фото: Reuters

У неділю в європейському футболі відразу в декількох матчах лідерів вирішальну роль зіграли 11-метрові. У Прем'єр-лізі між собою розбиралися чемпіони двох останніх років – "Манчестер Сіті" і "Ліверпуль". Найсильнішого вони не виявили, чим скористався "Лестер", який вискочив на першу сходинку. Нагадаємо всі результати 8-го туру чемпіонату Англії.

У дощову погоду в Манчестері "городяни" пропустили від "Ліверпуля" на 13-й хвилині. Кайл Уокер збив Садіо Мане, а Мохамед Салах реалізував пенальті. Незабаром Жезус зрівняв рахунок (1:1), а на 42-й хвилині Кевін де Брюйне не реалізував 11-метровий за гру рукою. Причому, бельгієць пробив повз ворота, чого в АПЛ не бачили вже два роки. Дивіться огляд поєдинку.

Точний удар Джеймі Варді з "точки" на 15-й хвилині все вирішив у дуелі проти "Вулвергемптона" – 1:0. Цікаво, що форвард бив пенальті ще раз, але на 39-й хвилині Руй Патрісіу відбив м'яч. Проте, "лиси" піднялися на перше місце чемпіонату.

Лідер "Тоттенгема" Гаррі Кейн не втомлюється бити голи. Його точний удар головою в ворота "Вест Бромвіча" в гостях на 68-й хвилині вивів лондонців на друге місце.

Дізнайтеся про те, що "Манчестер Юнайтед" поклав око на тренера-рекордсмена Ліги чемпіонів.