Як Малиновський і Зінченко билися в Лізі чемпіонів за "Аталанту" та "Сіті"

28 жовтня 2020, 08:35
Українські півзахисники провели неповні матчі за свої команди у вівторок

/ Фото: Reuters

У вчорашніх поєдинках Ліги чемпіонів на полях з'явилися і двоє основних гравців збірної України в авторитетних європейських клубах. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті", а Руслан Малиновський спробував підсилити гру "Аталанти" з лави запасних. Дізнавайтеся всі результати Ліги чемпіонів 27 жовтня.

"МанСіті" здобув другу перемогу поспіль і знову забив три м'ячі. Після домашнього успіху в зустрічі з "Порту" хлопці Пепа Гвардіоли розправилися у Франції з "Марселем" – 3: 0. Зінченко традиційно вийшов на лівому фланзі захисту гостей і відіграв 68 хвилин, після чого його партнери забили ще два м'ячі. Сам же Олександр відзначився непоганим ударом по воротах, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

А ось "Аталанті" Руслана Малиновського довелося рятуватися від поразки в дуелі з "Аяксом". У першому таймі Тадич із пенальті й Траоре вивели нідерландців вперед – 2:0. Дивіться найкращі моменти першої половини.

Після перерви господарі арени в Бергамо взялися відіграватися. На 54-й хвилині форвард Дуван Сапата забив ударом головою перший м'яч.

А через шість хвилин колумбієць потужним ударом відновив рівновагу – 2:2.

Малиновський вийшов на поле на 78-й хвилині разом із Гомесом у спробі принести італійцям перемогу. Українець завдав удар по воротах "Аякса" з лінії штрафного майданчика, але, на жаль, неточно. Неприємним же моментом зустрічі стала травма бразильського хавбека гостей Антоніо в доданий час.

Отже, "Аталанта" набрала 4 очки й поступилася лідерством у групі D "Ліверпулю", який взяв гору над данським "Мідтьюлланном" (2:0).