Як "Ліверпуль" зломив опір "Вулверхемптона": відео голу, огляд матчу чемпіонату Англії

30 грудня 2019, 00:24
Перемогу лідеру Прем'єр-ліги приніс точний удар форварда Садіо Мане

/ Фото: Reuters

У минулі вихідні в чемпіонаті Англії відбувся 20-й тур Прем'єр-ліги. В одному з матчів неділі, як ми писали, "Ліверпуль" обіграв "Вулверхемптон" на своєму полі зі скромним рахунком 1:0. Єдиний м'яч на "Енфілді" забив сенегальський форвард господарів Садіо Мане. Сталося це на 44-й хвилині.

У доданий до першого тайму час "Вулверхемптон" все ж відправив м'яч у ворота підопічних німецького фахівця Юргена Клоппа. Однак "Ліверпулю" допомогли рідні стіни і система VAR. Автор взяття воріт, 19-річний португальський вінгер Педру Нема, виявився в офсайді. Для того, щоб арбітрам його зафіксувати, довелося вдатися до перегляду епізоду за допомогою відеосистеми.

Дізнайтеся, як українець Олександр Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" обіграти "Шеффілд Юнайтед" .

На останніх хвилинах "Ліверпуль" відстояв здобуту мінімальну перевагу і продовжив впевнено лідирувати в Прем'єр-лізі. "Вулверхемптон" залишився на сьомому місці.