Як Хацкевич уникнув ганьби у Львові. Огляд матчу "Львів" – "Динамо"

28 липня 2018, 22:05
Гол і кращі моменти матчу другого туру чемпіонату України

Герой матчу - Назарій Русин.

Київське "Динамо" обіграло ФК "Львів"в матчі другого туру чемпіонату України завдяки тренерському чуттю Олександра Хацкевича . Героєм зустрічі став 19 – річний нападник Назарій Русин . Він вийшов на заміну на 90 + 1 -й хвилині зустрічі , а через хвилину забив дебютний гол у Прем'єр – лізі . Результативну передачу йому віддав ще один дебютант Олександр Андрієвський – він теж з'явився на полі в другому таймі .

Огляд 1 тайму:

"Львів" – "Динамо" – 0:1
Гол:
Русин (90+2)

" Львів " :Бандура , Западня (Тейлор, 64), Голіков, Воронін, Приймак (Рафаел Сабіно, 76), Аугусто Бруно, Волошинович (Панамбі, 58), Адамюк, Каленчук, Парамонов, Бруно Дуарте.

" Динамо " :
Бойко , Кадар, Бурда, Морозюк, Кендзьора, Циганков, Че-Че (Сидорчук, 63), Гармаш (Андрієвський, 58), Вербич, Буяльський, Бесєдін .

Попередження :
Аугусто Бруно (77), Бесєдін (86)

Огляд 2 тайму:

Нагадаємо, в цьому матчі Олександр Хацкевич не зміг розраховувати на півзахисника
Миколу Шапаренка – він зламав ніс в матчі проти "Ворскли"в минулому турі . Зате повернулися в обойму Микита Бурда і Денис Гармаш .

Сьогодні відбувся ще один матч 2 туру чемпіонату України"Олександрія" обіграла "Зорю" з рахунком 1:0. Луганчани догравали матч у меншості , так як травму отримав Артем Громов , а заміни на той момент вже завершилися .