Як добувалися останні путівки на Євро-2020: автогол, пенальті, овертайми (відео)

13 листопада 2020, 09:45
Всі шість груп фінальної частини остаточно сформувалися в ніч на п'ятницю

/ Фото: Reuters

Лише близько опівночі за середньоєвропейським часом визначився вчора останній учасник Євро-2020. У всіх чотирьох стикових матчах інтрига зберігалася до останніх хвилин і навіть подекуди розтягувалася на додатковий час і серію пенальті. Читайте все результати плей-офф чемпіонату Європи.

Сповнений драматизму поєдинок пройшов у Будапешті. У зустрічі з героями Євро-2016, ісландцями, угорці пропустили вже на 11-й хвилині. Воротар Петер Гулачі після удару Гільфі Сігурдссона, по суті, закинув м'яч собі за комір. Його ляп лише на 88-й хвилині виправив натуралізований француз Лоїк Него, який вийшов на заміну чотирма хвилинами раніше. А на другій доданій хвилині слаломний прохід Домініка Собослаї вивів на Євро угорців – 2:1. Дивіться огляд матчу.

Збірна Словаччини в Північній Ірландії повела в рахунку на 17-й хвилині завдяки голу Юрая Куцки. Але на 88-й хвилині захисник "Інтера" Мілан Шкріньяр зрізав м'яч у свої ворота – 1:1. Утім, у додатковий час успіх прийшов-таки до гостей: Міхал Дуріш відзначився в другому екстратаймі – 1:2.

А найдовше "розбірки" тривали в Белграді. Серби пропустили від шотландця Райана Крісті на початку другого тайму, але на останній хвилині основного часу їх врятував форвард "Реала" Лука Йович – 1:1. Після овертайму справа дійшла до серії пенальті. За всіма законами драми все вирішилося в останньому, 10-му, ударі серії, коли форвард "Фулгема" Александар Мітрович не зумів переграти кіпера гостей Маршалла. У фінальну частину Євро вийшла Шотландія.

Дізнавайтеся склад усіх груп Євро-2020 – в турнірі вдруге зіграють 24 збірні.