Як "Динамо" втратило перемогу на старті Ліги Європи: огляд матчу з "Астаною"

20 вересня 2018, 22:54
Голи та кращі моменти матчу Ліги Європи на "Олімпійському"

Київське "Динамо" не втримало перемогу над "Астаною" з Казахстану в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи. Кияни вели в рахунку протягом усього другого тайму, але пропустили на четвертій компенсованій хвилині зустрічі від Романа Муртазаєва. До цього голами відзначилися Віктор Циганков, Денис Гармаш і Марін Анічич.

"Динамо" не може виграти шість матчів поспіль. Невдала серія підопічних Олександра Хацкевича почалася поразкою від "Аякса" (1: 3) в плей-офф Ліги чемпіонів 22 серпня. Потім були "Чорноморець" (1: 1), знову "Аякс" (0: 0), "Карпати" (0: 2) і "Зоря" (1: 1).

"Динамо" – "Астана" – 2: 2
Голи: Циганков (11), Анічич (21), Гармаш (45), Муртазаєв (90 + 4)

"Динамо": Бойко, Кадар, Піваріч, Кендзера, Бурда, Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 90), Гармаш (Дуелунд, 79), Циганков (Морозюк, 90), Вербич, Русин.

"Астана": Еріче, Постніков, Шомко, Рукавіна, Анічич, Кляйнхайслер, Маєвський, Ришард (Мужиков, 80), Томасов (Муртазаєв, 88), Педро Енріке, Кабананга (Янга, 82).

Попередження: Бурда (42), Русин (81).

Нагадаємо, що в середу в Лізі чемпіонів стартував "Шахтар". У Харкові чемпіон України зіграв внічию з бронзовим призером Бундесліги "Хоффенхаймом". "Шахтар" – "Хоффенхайм" – 2: 2 відео голів є на нашому сайті.