Як "Динамо" зганьбилося в останньому матчі 2018 року: огляд матчу з "Яблонцем"

14 грудня 2018, 09:05
Гол і найкращі моменти матчу Ліги Європи в Києві

Київське "Динамо" завершило рік прикрою поразкою від чеського "Яблонця" в шостому турі групового етапу Ліги Європи. Єдиний гол на 10-й хвилині зустрічі забив форвард Мартін Долежал. Кияни активізувалися після перерви, але зломити опір оборони суперника так і не змогли.

Осад після матчу залишила не тільки поразка, але і серйозна травма динамівця Міккеля Дуелунда, який вийшов на заміну в другому таймі, невдало оступився і покинув поле на ношах.

Також варто відзначити дебют у єврокубках 18-річного півзахисника Георгія Цітаішвілі. Гравець юніорської збірної України з'явився на полі після перерви, але встиг запам'ятатися своєю вибуховою швидкістю і умінням створити небезпечний момент біля чужих воріт. Саме з такої передачі Бесєдін влучив у штангу, а потім упустив шанс відзначитися Вербич.

"Яблонець" здобув першу перемогу на груповому етапі Ліги Європи, але цього виявилося мало навіть для того, щоб залишити останню сходинку турнірної таблиці.

"Динамо" – "Яблонець" – 0: 1
Гол: Долежал (10)

"Динамо": Бущан, Бурда, Миколенко, Кендзера, Кадар, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко (Цітаішвілі, 60), Циганков, Вербич, Бесєдін (Дуелунд, 66; Андрієвський, 76).

"Яблонець": Груби, Говорка, Ганоусек, Голеш, Лишка, Травник, Кратохвил (Бржечка, 89), Гюбшман, Йовович (Соболь, 79), Храмоста (Акоста, 70), Долежал.

Попередження: Долежал (13), Кадар (28), Говорка (88), Вербич (90), Голеш (90).

Нагадаємо, що вчора завершився груповий етап Ліги чемпіонів. За підсумками матчів визначилися 16 учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, в заключному матчі "Шахтар" зіграв внічию з "Ліоном" (1: 1) і вилетів у Лігу Європи.