Як дівчата билися за трофей Ліги чемпіонів у Києві

24 травня 2018, 23:54
Яскраві фотографії фінального поєдинку жіночої Ліги чемпіонів "Вольфсбург" – "Ліон" – 1: 4

У четвер в Києві не стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського відбувся фінал жіночої Ліги чемпіонів. Футболістки французького "Ліона" змогли встановити новий рекорд турніру, вигравши трофей третій сезон поспіль і вп'яте в історії. Відео голів та моментів матчу "Ліон" – "Вольфсбург" у фіналі жіночої Ліги чемпіонів є на нашому сайті.

В основний час поєдинку глядачі, яких у Києві зібралося трохи більше 14 тисяч осіб, голів не побачили. В такому випадку призначаються два додаткові тайми по 15 хвилин. І тут дівчата розійшлися! На 93-й хвилині "Вольфсбург" вийшов вперед зусиллями Пернілле Хардер. Потім зірка і ключовий гравець німецького клубу Олександра Попп отримала другу жовту картку і була видалена з поля. І "Вольфсбург" посипався. Футболістки французького клубу забили чотири м'ячі: відзначилися Амандін Анрі, Ежені Ле Сомме, Ада Хегерберг і Каміль Абілі.

Цікаво, що 22-річна норвезька нападаюча Ада Хегерберг забила 15-й гол у цьому розіграші Ліги чемпіонів – це рекорд турніру за кількістю м'ячів за один сезон.

Нагадаємо, що в суботу в Києві пройде фінал Ліги чемпіонів "Реал" – "Ліверпуль".

Нагадаємо, що в четвер у Києві стартував "Фестиваль чемпіонів". Ліга чемпіонів у Києві: розклад фан-зон та заходів.