Як "Челсі" розбив "Ліверпуль" в 1/8 фіналу Кубка Англії

4 березня 2020, 08:10
Команда Юргена Клоппа потрапила в круте піке

Вілліан забив перший м'яч у ворота "Лівера" / Фото: Reuters

Схоже, лідер чемпіонату Англії переживає серйозну кризу. Команда поступилася в Лізі чемпіонів, потім в англійській Прем'єр-лізі, а вчора, як ми повідомили, "Ліверпуль" програв "Челсі" в Кубку Англії. Причому у всіх цих трьох зустрічах підопічні німецького фахівця Юргена Клоппа не забили жодного м'яча!

Нехай навіть гості Лондона грали не зовсім основним складом (скажімо, Салах і Фірміно вийшли на поле лише в кінцівці), це не виправдовує провали в обороні. Спочатку "червоні" обрізалися у власному штрафному майданчику, і на 13-й хвилині потужним ударом колишній бразильський "гірник" Вілліан покарав їх. До того ж воротар "Ліверпуля" Адріан вкрай невдало відбив м'яч, що летів прямо в нього, в кут воріт. А в другому таймі Росс Барклі в контратаці на 64-й хвилині поскупився, нікому не віддавши пас, але пробив точно під штангу – 2:0.

Вчора ми писали, що "Арсенал" першим вийшов до чвертьфіналу Кубка Англії. "Каноніри" в гостях впоралися з "Портсмутом".

Вихід Фірміно, Салаха і Мілнера нічого глобально не змінив у подіях на полі. Гості з Ліверпуля залишають турнір, а "Челсі" вийшов до чвертьфіналу Кубка Англії.

До речі, дізнайтеся склади всіх груп Ліги націй – нагадаємо, вчора відбулося жеребкування.