Як "Атлетіко" перервав гегемонію "Реала" в Європі: огляд матчу за Суперкубок УЄФА

16 серпня 2018, 09:02
Голи та найкращі моменти матчу "Реал" – "Атлетіко" в Естонії

Фото AFP

Мадридський "Атлетіко" став переможцем матчу за Суперкубок УЄФА, в якому обіграв мадридський "Реал" (4:2). Рахунок в матчі відкрив Дієго вже на першій хвилині зустрічі, потім рахунок зрівняв Карім Бензема. У другому таймі команди ще раз обмінялися голами – Серхіо Рамос реалізував пенальті, але все той же Дієго наприкінці другого тайму оформив дубль.

А в першому додатковому таймі Сауль і Коке по черзі засмутили голкіпера "Королівського клубу" Кейлор Наваса. До речі, український воротар Андрій Лунін потрапив в заявку команди, але на поле так і не з'явився. Додамо що форвард "Атлетіко" Дієго Коста забив найшвидший м'яч в історії Суперкубка УЄФА.

Лунін міг стати четвертим представником України, хто перемагав у Суперкубку УЄФА – раніше трофей над головою піднімали Андрій Демченко, Андрій Шевченко і Анатолій Тимощук.

"Реал" тричі поспіль перемагав у Лізі чемпіонів і міг повторити це досягнення в Суперкубку, але без Зінедіна Зідана і Кріштіану Роналду продовжити переможну серію "вершковим" не вдалося. А "Атлетіко" виграв свій третій Суперкубок УЄФА в історії.

"Реал" – "Атлетіко" – 2:4

Голи: Бензема (27), Рамос (63, пен) – Коста (1, 79), Сауль (98), Коке (104)

"Реал": Навас, Варан, Карвахаль, Рамос, Марсело, Кроос (Майораля, 102), Іско (Васкес, 83), Асенсио (Модріч, 57), Каземіро (Себальос, 76), Бейл, Бензема.

"Атлетіко": Хмара, Годін, Савич, Хуанфран, Люка Ернандес, Коке, Лемар (Парті, 90), Родрі Ернандес (Вітол, 71), Сауль, Дієго Коста (Хіменес, 109), Грізманн (Корреа, 57).

Попередження: Асенсио (35), Марсело (54), Корреа (60), Дієго Коста (62), Себальос (90), Модріч (101), Вітол (105), Рамос (112).