Як Агуеро рятував Пепа Гвардіолу на його День народження від поразки "Крістал Пеласу"

18 січня 2020, 22:56
Дубль аргентинця допоміг "Манчестер Сіті" добути лише нічию в дуелі з середняком

/ Фото: Reuters

Суботній день в англійському Прем'єр-лізі відзначився одразу п'ятьма нічийними результатами. Один з них зафіксували на стадіоні "Етіхад", де "Манчестер Сіті" не зміг обіграти середняка – "Крістал Пелас". Примітно, що сьогодні День народження святкує іспанський тренер "городян" Хосеп Гвардіола, якому виповнилося 49 років. Як ми повідомляли, "МанСіті" зіграв з "Крістал Пелас" внічию.

Починалося для господарів все непогано: Кевін де Брейне зі штрафного влучив у поперечину. Однак на 39-й хвилині фаворити пропустили гол після розіграшу кутового. Майже весь другий тайм манчестерці намагалися відігратися. Один раз суддя навіть призначив 11-метровий за гру рукою, але після консультації з VAR його скасували. Потім за справу взявся аргентинець Серхіо Агуеро. На 82-й хвилині він з близької відстані замкнув простріл ногою, а ще через п'ять хвилин красиво вдарив головою. Однак нещасний випадок звів все до нічиєї 2:2 – після прострілу лондонця м'яч влучив в Фернандіньйо – і той не зміг ухилитися, щоб не переправити його в сітку своїх воріт.

Читайте прогноз, результати і розклад 23-го туру чемпіонату Англії .

В останньому матчі суботи "Челсі" примудрився програти на виїзді "Ньюкаслу", пропустивши гол на останній доданій хвилині – 0:1.