"Кабана" прорвало! Мілевський забив перший гол за півроку, але все одно – сумно

22 листопада 2020, 16:29
Незважаючи на гол Мілі й перемогу, його команда втратила будь-які шанси захистити чемпіонський титул в Білорусі

Артем Мілевський / Фото: Динамо Брест

Артем Мілевський перервав гольову паузу, яка тривала понад 5 місяців і рівно 820 ігрових хвилин! У гостьовому поєдинку передостаннього туру чемпіонату Білорусі Міля допоміг своєму брестському "Динамо" здолати "Городею" 4:1, забивши за рахунку 2:1.

Тепер в активі "Кабана", як називає Мілевського його агент Олександр Панков, 5 голів і 5 асистів у нинішній білоруській першості.

Правда, радість у Артема зі сльозами на очах. Адже незважаючи на його гол і перемогу, у цьому турі брестське "Динамо" офіційно втратило шанси захистити торішній чемпіонський титул, який в останньому турі 28 листопада в заочній суперечці розіграють БАТЕ і "Шахтар" Солігорськ.

Тим часом брестське "Динамо" в матчі з "Німаном" постарається дістати путівку в єврокубки.

Нагадаємо, нещодавно Мілевський заінтригував, написавши в соцмережах: "Скоро відхідна". За однією з версій, 35-річний футболіст дав зрозуміти, що в кінці року влаштує в Києві гулянку з нагоди завершення кар'єри. За іншою – у зв'язку з її продовженням, але вже в чемпіонаті України.

Хоча сватають Милю і в грецький "Пафос", який тренує українець Дмитро Михайленко.