Відомий бельгійський велогонщик трагічно загинув під час "Туру Польщі"

5 серпня 2019, 22:18
Йому було всього 22 роки

Бьорг Ламбрехт

Бельгійський гонщик Бьорг Ламбрехт помер у лікарні після падіння на третьому етапі "Туру Польщі", повідомили в команді Lotto-Soudal. Через 50 км після старту 22-річний спортсмен врізався в бетонну трубу.

Ламбрехт реанімувався і доставлений до лікарні в критичному стані. Прес-секретар госпіталю в польському Рибнику підтвердив, що бельгієць не пережив операцію. Бьорг був талановитим спортсменом, який виграв молодіжну гонку Льєж-Бастонь-Льєж і став другим ще в чотирьох гонках у 2017 році, після чого у 2018 році підписав контракт професіонала з Lotto Soudal.

У поточному сезоні він тричі піднімався на подіум різних гонок і виграв молодіжний залік Критеріум Дофіне, ставши 12-м у генеральній класифікації.

Нагадаємо, що раніше українець Марк Падун став переможцем престижної велогонки Adriatica Ionica Race. Також Падун став найкращим молодим гонщиком туру. У загальному заліку багатоденки Падун на 6 секунд випередив бельгійця Бена Херманса і на 15 секунд британця Джеймса Нокса.

Також повідомлялося, що українка Яна Беломоїна взяла "срібло" чемпіонату Європи з маунтинбайку. 26-річна спортсменка поступилася тільки Йоланді Нефф зі Швейцарії. На третьому місці в чеському Брно фінішувала німкеня Елізабет Брандау. Для Беломоїної це вже друга медаль чемпіонатів Європи за три роки. Нагадаємо, в 2017-му українка завоювала "золото".