Дивовижний удар у стилі Шеви допоміг "Валенсії" вирвати нічию з "Челсі"

27 листопада 2019, 22:35
Підопічні Лампарда не зуміли втримати перемогу

/ Фото: Twitter

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Валенсія" приймала "Челсі". Зустріч відбулася на стадіоні "Месталья" у Валенсії і завершилася нічиєю з рахунком 2:2.

На 40-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник "Валенсії" Карлос Солер.

Через хвилину хавбек "Челсі" Матео Ковачич зрівняв рахунок.

На початку другого тайму, на 50-й хвилині, півзахисник Крістіан Пулишич вивів лондонську команду вперед.

Через 14 хвилин головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота гостей, проте хавбек "Валенсії" Дані Парехо не зміг його реалізувати. Рахунок на 82-й хвилині зрівняв півзахисник іспанської команди Даніель Васс, пробивши шикарним ударом.

"Валенсія" набрала вісім очок і піднялася на перше місце в турнірній таблиці групи Н. "Челсі" на другому місці.

Огляд матчу "Валенсія" – "Челсі":

До того ж, з'явилося відео, де колишній тріумфатор чемпіонату Англії влаштував бійку в нічному клубі. Наприкінці серпня півзахисника лондонського Челсі Денні Дрінквотера, який перебуває в оренді в Бернлі, побили біля нічного клубу в Манчестері.