З будинку футболіста Тіаго Сілви винесли речей на мільйон євро, поки він брав участь в матчі

23 грудня 2018, 16:59
Злодії пограбували будинок бразильського захисника під час матчу "ПСЖ" – "Нант"

Тіаго Сілва. Фото AFP

Будинок капітана "Парі Сен-Жермен" Тіаго Сілви пограбували під час матчу паризької команди проти "Нанта" в рамках 19-го туру чемпіонату Франції з футболу, повідомляє L'Equipe. Зустріч "ПСЖ" з "Нантом" відбулася в Парижі в суботу і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1: 0. Тіаго сілва вийшов в стартовому складі, відіграв всі 90 хвилин і на 88-й хвилині отримав жовту картку.

Повідомляється, що поліція вже почала розслідування. За даними L'Equipe, зловмисники викрали з будинку бразильського футболіста кілька дорогих предметів, в тому числі годинник вартістю 600 тисяч євро, а загальний збиток оцінюється в один мільйон євро.

Раніше в березні цього року
  будинок футболіста " Ворскли " пограбували , поки він грав з "Динамо". У нападника Владислава Кулача викрали 50 тисяч доларів , 10 тисяч євро і 300 тисяч гривень .

Нагадаємо , в листопаді 2017 грабіжники проникли в будинок гравця " Динамо " Олега Гусєва , коли він був з командою в Швейцаріїна матчі проти " Янг Бойз " . Грабіжники забрали круглу суму грошей і нагородний пістолет .

Раніше будинок футболіста " Барселони " пограбували , поки той вечеряв в ресторані. Філіпа Коутіньйо повернувся додому і виявив сліди візиту зловмисників .