Італія за дев'ять хвилин знищила чемпіонів Європи-2004 на їхньому полі

9 червня 2019, 09:38
Скуадра Адзурра впевнено лідирує у своїй групі, вигравши всі три поєдинки кваліфікації ЧЄ-2020

/ Фото: AFP

Збірна Італії з футболу, яка з ганьбою пролетіла повз фінальну ЧС-2018, продовжує успішно реабілітуватися перед своїми уболівальниками за те фіаско. Команда Роберто Манчіні виграла і третій матч відбору Євро-2020 в групі J, здолавши на виїзді чемпіонів Європи-2004 греків з рахунком 3:0. Цікаво, що Скуадра Адзурра забезпечила собі виграш ще в першому таймі поєдинку, забивши у ворота еллінів три м'ячі протягом дев'яти хвилин.

Огляд матчу Греція – Італія (0:3)

Греція - Італія – 0:3
Голи: Барелла (24), Інсіньє (30), Бонуччі (33)
Греція: Баркас – Сіовас, Манолас, Папастатопулус – Самаріс (Бакасетас, 78), Зека, Курбеліс (Мавріас, 46), Фортуніс, Стафілідіс – Коловос (Сиопіс, 46), Масурас
Італія: Сірігу – Флоренці, Бонуччі, К'єлліні, Емерсон (Де Шильйо, 68) – Барелла, Жоржіньо, Верратті (Пеллегріні, 81) – К'єза, Белотті (Федеріко Бернардескі, 84), Інсіньє

6ЛІХТЕНШТЕЙН30030-110

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.