Італія показала Україні, як забивати Польщі, і не програє вже 21 матч

16 листопада 2020, 09:54
Вражаюча серія "Скуадри Адзурри" почалася після приходу Роберто Манчіні

Італія - Польща / Фото: Reuters

Збірна Італії буквально переродилася під керівництвом Роберто Манчіні. 15 листопада на стадіоні "Мапей-Чітта-дель-триколор" в Реджо-нель-Емілії у 5-му турі Ліги націй "Скуадра Адзурра" переграла Польщу з рахунком 2:0. Після приходу на тренерський місток Манчіні італійці не програють вже в 21 матчі поспіль: на рахунку команди 16 перемог і 5 нічиїх. Нагадаємо, що Польща напередодні битви з Італією переграла збірну України 2:0.

На 27-й хвилині господарі заробили пенальті, коли Гжегож Крихов'як прихопив Андреа Белотті руками у власній штрафній. 11-метровий холоднокровно реалізував Жоржинью. Але й після цього збірна Італії не переставала атакувати. На 77-й хвилині поляки залишилися в меншості через другу жовту картку Яцека Горальскі, і а на 83-й хвилині перевагу господарів збільшив Доменіко Берарді, з меж штрафного перегравши Войцеха Щенсни.

Італія – Польща / Фото: Reuters

Відзначимо, що остання поразка піренейців датується 10 вересня 2018 року в матчі Ліги націй зі збірною Португалії (0:1).

Після перемоги над Польщею збірна Італії набрала дев'ять очок і вийшла на перше місце в турнірній таблиці групи 1. Другий рядок посідають Нідерланди (8), у Польщі – 7 і вона йде третьою. Замикає турнірну таблицю Боснія і Герцеговина – 2. В заключному турі Італія зіграє в гостях з Боснією і Герцеговиною, а Польща прийме Нідерланди.