Італія несподівано оступилася з Боснією, не втримавши римського форварда

5 вересня 2020, 01:09
Едін Джеко засмутив команду Манчіні після розіграшу стандарту

Едін Джеко обіймається з італійцями / Фото: Reuters

Збірна Італії на старті нового сезону Ліги націй несподівано зіграла внічию зі збірною Боснії і Герцеговини. У матчі 1-го туру Ліги А на "Артеміо Франкі" у Флоренції господарі якийсь час навіть перебували в ролі наздоганяючих, але зуміли уникнути поразки – 1:1. Нагадаємо, що в другому поєдинку цієї групи Нідерланди на своєму полі переграли Польщу.

Перший тайм пройшов розміреніше і без забитих голів. А ось у другій половині зустрічі темп піднявся. І боснійців за іронією долі вивів вперед нападник "Роми" Едін Джеко. Після розіграшу кутового на 57-й хвилині Шуньїч переправив м'яч до лінії воротарського, і форвард римлян відкрив рахунок.

Італійці змогли відігратися вже через 10 хвилин не без допомоги рикошету. Півзахисник "Інтера" Стефано Сенсі увірвався до штрафного гостей і не дуже сильно пробив по центру. Однак м'яч полоснув по нозі захисника, трохи змінив траєкторію і пірнув в кут поруч з розгубленим воротарем.

Італійці могли і вирвати перемогу. Флоренці отримав м'яч від К'єзи п'ятою, після чого з правого краю штрафного стріляв в ближній кут! Дивно, як Шехіч встиг зреагувати і перевести м'яч на кутовий. Але гості вистояли в першому матчі для нового тренера збірної Боснії Душана Баєвича – 1:1.

Отже, у Флоренції команди набрали по одному очку і розташувалися на другому і третьому місці в турнірній таблиці першої групи, яку очолюють Нідерланди. Наступні матчі Італія та Боснія і Герцеговина проведуть 7 вересня проти голландців і поляків відповідно.