Історичний матч: дебютант Прем'єр-ліги обіграв учасника Ліги Європи

30 липня 2019, 21:11
У першому турі УПЛ "Колос" здобув вольову перемогу над "Маріуполем"

Юні вболівальники "Колоса" / Фото: Instagram

У першому турі чемпіонату України з футболу дебютант турніру "Колос" (Ковалівка) зустрічався з учасником Ліги Європи "Маріуполем".

Гостям вдався швидкий гол. На 15-й хвилині Фомін скористався помилкою захисників, увійшов в штрафну і з гострого кута пробив між ніг воротарю.

Незабаром Фомін міг оформити дубль, але з хорошої позиції не влучив у площину воріт.

Потім настала черга небезпечних атак "Колоса". Двічі Худжамов виручав – після удару Смирного і виходу один на один Нехтія. Але Смирний таки домігся свого наприкінці тайму, влучивши у дальній верхній кут.

На початку другої половини лише штанга врятувала "Маріуполь" після удару Смирного. А потім Гавриш майстерно пробив у кут зі штрафного.

Догравав "Колос" у меншості після видалення Максименка, але рахунок втримав. Історична перемога клубу з Ковалівки – 2: 1.

Нагадаємо, що поновився чемпіонат 28 липня матчем "Ворскла" – "Зоря". Завдяки голу півзахисника Богдана Ледньова, забитому вже на третій хвилині, "Зоря" обіграла полтавчан на їхньому полі з рахунком 1: 0.

Раніше ми писали, що Суперкубок України-2019 виграло київське "Динамо", здобувши вольову перемогу над "Шахтарем".