Істерика у коментатора: гол одноклубника Зінченка на 95-й хвилині вивів Алжир до фіналу Кубка Африки

15 липня 2019, 08:58
Шикарний штрафний у виконанні півзахисника "Манчестер Сіті" залишив Лисиць пустелі у боротьбі за трофей

У другому півфінальному матчі Кубка африканських націй збірна Алжиру обіграла національну команду Нігерії з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Каїрі на стадіоні "Каїр Інтернейшнл". Обслуговував матч гамбійський арбітр Бакарі Папа Гассама.

Рахунок у грі було відкрито на 40-й хвилині. М'яч у ворота своєї ж команди відправив захисник нігерійців Вілліам Трост-Еконг. На 72-й хвилині помилку свого партнера по команді виправив Одіон Ігало, який реалізував пенальті. Нічия 1:1 – і бути б додатковому часу, але – ні. На 90+5-й хвилині перемогу і вихід до фіналу турніру Алжиру приніс одноклубник українця Олександра Зінченка з "МанСіті" Ріяд Марез, відмінно виконавши штрафний удар.

Коментатор цього матчу на алжирському ТВ після такої драматичної розв'язки не стримував емоцій, під кінець своєї тиради, схоже, остаточно зірвавши голос.

Дивіться, як у Лондоні відреагували на перемогу збірної Алжиру

У фіналі Кубка Африки команда Алжиру зіграє з Сенегалом, який раніше у своєму півфіналі обіграв Туніс з рахунком 1:0. Той поєдинок відзначився одразу двома нереалізованими пенальті, а долю матчу вирішив автогол акурат на 100-й хвилині протистояння.

Радість алжирців і їхньої зірки Мареза. Фото – AFP/Reuters

Як ми писали раніше, вболівальники побили міністра спорту Конго після вильоту збірної з Кубка Африки. Фанати не пробачили чиновнику ранній виліт команди з континентальної першості.

Також повідомлялося, що Кубок Африки відзначився брудним вчинком. Захисник збірної Алжиру Рамі Бенсебаїні схопив руку івуарійця Вільфріда Заа і вдарив нею себе по обличчю, після чого впав, намагаючись привернути увагу судді. Проте, арбітр не став карати гравців. У підсумку, алжирці виграли у Кот-д'Івуару в серії пенальті. А 19 липня Лисиці пустелі посперечаються за головний трофей турніру з Сенегалом.

А ось як алжирець Марез забивав в ЛЧ у ворота "Шахтаря"