Іспанці з'їли "вовків" у 1/4 фіналу Ліги Європи: огляд матчу "Севілья" – "Вулвергемптон"

12 серпня 2020, 07:42
У півфіналі турніру на "Севілью" чекає ще один представник Англії – "Манчестер Юнайтед"

"Севілья" / Фото: Reuters

Разом з "Шахтарем", що розгромив "Базель" 4:1, путівку до 1/2 фіналу Ліги Європи заробила в ніч на середу і "Севілья". Іспанський клуб в Дуйсбурзі з мінімальним рахунком 1:0 здолав англійський "Вулвергемптон".

На 13-й хвилині зустрічі "вовки" з Великобританії не зуміли реалізувати пенальті – сейвом відзначився кіпер іспанців. Перемогу ж "Севільї" наприкінці основного часу принесла аргентинська зв'язка Банега – Окампос. Перший зробив хорошу подачу, а другий невідпорно пробив головою.

Огляд матчу "Вулвергемптон" – "Севілья" (0:1)

"Вулвергемптон" – "Севілья" – 0:1
Гол:
Окампос, 88
На 13-й хвилині Хіменес ("Вулвергемптон") не реалізував пенальті (сейв воротаря)
"Вулвергемптон:" Патрісіу – Болі, Коуді, Саісс – Доерті, Дендонкер, Невеш, Моутіньо (Нету, 71), Вінагре – Траоре (Жота, 79), Хіменес
"Севілья": Буну – Навас, Кунде, Дієго Карлос, Регілон – Банега, Фернандо, Хордан (Васкес, 85) – Сусо (Ель Хаддаді, 89), Ен-Несірі (де Йонг, 85), Окампос
Попередження: Саісс, Невеш – Дієго Карлос

Статистика матчу "Вулвергемптон" – "Севілья" (0:1)

У півфіналі Ліги Європи, 16 серпня в Кельні, "Севілья" зіграє з "МЮ", який здолав у додатковий час "Копенгаген" 1:0. Відзначимо, що три попередні розіграші Ліги Європи "Севілья", успішно подолавши стадію 1/4 фіналу, незмінно вигравала трофей.

В іншому півфіналі єврокубка чемпіон України "Шахтар" зіграє з італійським "Інтером". Поєдинок відбудеться 17 серпня в Дюссельдорфі.

Дивіться, як "Шахтар" розгромив в 1/4 Ліги Європи "Базель"