Ісландія пропустила шість м'ячів від Швейцарії в Лізі Націй

8 вересня 2018, 22:00
Огляд найбільш результативного матчу першого туру Ліги Націй

Сьогодні в Санкт – Галлені на стадіоні " Кібун Парк " відбувся найрезультативніший матчпершого туру Ліги Наційзбірна Швейцарії розгромила команду Ісландії з рахунком 6 : 0 . Обидві команди виступали у фінальній частині чемпіонату світу 2018 року , але швейцарці зуміли вийти з групи , а ісландці завершили виступи після групового раунду без єдиної перемоги .

Перший матч в Лізі Націй продемонструвала кризу в ісландській команді – вони двічі пропустили в першому таймі і ще чотири рази – після перерви. Один з м'ячів забив екс-динамівець Адмір Мехмеді.

Швейцарія – Ісландія – 6: 0
Голи: Цубер (13), Закарія (23), Шакірі (53), Сеферович (67), Аджеті (71), Мехмеді (82)

Швейцарія: Зоммер, Родрігес, Аканджі, Мбабу, Шер, Джака, Закарія, Цубер (Соу, 79), Шакірі, Сеферович (Мехмеді, 72), Емболо (Аджеті, 65).

Ісландія: Халльдоурссон, Севарссон, Скуласон, Інгасон, Сігурдссон, Б'ярнасон (Б'ярнасон, 65), Паульссон, Сігурдссон, Гісласон (Сігурйонссон, 74), Сігурдарсон (Кьяртанссон, 60), Бедварссон.

Попередження: Шер (11), Емболо (32), Сігурдссон (52), Джака (82
).

Нагадаємо, що в першому турі Ліги націй збірна України в гостях обіграла Чехію –2 : 1 . Після фінального свистка футболісти і тренерський штаб вирушили до трибун , щоб подякувати вболівальникам .

Після цього спалахнула бійка між фанами і чеською поліцією, в результаті якої дісталося і Андрію Шевченку.

Матч Україна – Словаччина відбудеться 9 вересня на " Арені Львів " . Згідно з рішенням УЄФА, матч пройде при пустих трибунах.Дисциплінарний комітет УЄФА покарав ФФУ одним матчем без глядачів ще 19 листопада 2015 роки за кельтський хрест на банері в останньому домашньому матчі кваліфікації до Євро-2016 в Києві з Іспанією .