Результат суперматчу "Тоттенхем" – МЮ "вирішив один гол

13 січня 2019, 20:58
Гол Решфорда приніс "Манчестер Юнайтед" перемогу над "Тоттенхемом": серія Сульшера триває

"МЮ" на виїзді обіграв "Тоттенхем". фото AFP

Футболісти "Манчестер Юнайтед" завдали поразки лондонському "Тоттенхему" в центральному поєдинку 22-го туру чемпіонату Англії. Зустріч, що відбулася в неділю на стадіоні "Уемблі" в Лондоні, завершилася з рахунком 1: 0 на користь гостей. Єдиний м'яч у кінцівці першого тайму на 44-й хвилині забив Маркус Решфорд.

"Манчестер Юнайтед" з 41 очком посідає шосте місце в чемпіонаті, на 16 балів відстаючи від лідера – "Ліверпуля". "Тоттенхем", який зазнав шостої поразки в Прем'єр-лізі в цьому сезоні, з 48 очками розташовується на третій позиції.

Яскраві кадри матчу "Тоттенхем" – "МЮ"

Після призначення Уле-Гуннара Сульшера виконуючим обов'язки головного тренера "Манчестер Юнайтед" здобув шість перемог у шести матчах (п'ять у чемпіонаті, одна – в Кубку Англії).

Нагадаємо, лідера атак "Тоттенхема" Гаррі Кейна сватають в "Реал", причому цей трансфер може стати рекордним в історії футболу. За даними іспанських ЗМІ, англійці запросили 350 мільйонів євро за свого нападника.

Напередодні стало відомо, що Олександр Зінченко взимку може перейти в чемпіонат Іспанії. Український футболіст, який отримує мало ігрової практики в "Манчестер Сіті", може піти в оренду в один з клубів Прімери.