Автогол захисника за 15 мільйонів євро вирішив результат матчу туру в Іспанії

4 січня 2020, 00:13
"Атлетік" з Більбао забив два голи в матчі із "Севільєю", але один з них – у свої ворота

Унаї Нуньєс забив гол у свої ворота / Фото: Reuters

У центральному матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу "Севілья" приймала "Атлетік" з Більбао і, попри статус явного фаворита, задовольнилася нічиєю. Поєдинок у п'ятницю пройшов на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" і завершився з рахунком 1:1.

Гості першими забили гол: на 15-й хвилині відзначився Андер Капа. Господарі врятувалися від поразки через годину, і то лише завдяки автоголу. На 60-й хвилині м'яч у власні ворота відправив захисник "Атлетіка" Унай Нуньєс, трансферна вартість якого оцінюється в 15 мільйонів євро.

"Севілья" набрала 35 очок і залишилася на третьому місці в турнірній таблиці Ла Ліги. В активі "Атлетіка" 29 очок і сьомий рядок у таблиці.

Раніше в п'ятницю в чемпіонаті Іспанії найдорожчий український воротар просидів у запасі весь матч "Вальядоліда" проти "Леганеса". Андрій Лунін потрапив у заявку на матч, але традиційно на поле не вийшов. У цьому сезоні в Ла Лізі українець ще не грав, на його рахунку тільки один поєдинок в Кубку Іспанії.

Зазначимо, що "Севілья" також продовжує боротьбу в єврокубках. За результатами жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи іспанський клуб зіграє з румунським "Клужем".

Дивіться огляд матчу, в якому "Севілья" громила "Дюделанж" з Люксембурга на виїзді. Відео всіх семи голів: