Ірландія врятувала нічию в матчі з Данією за п'ять хвилин до кінця матчу відбору на Євро-2020

8 червня 2019, 10:44
Голи і кращі моменти відбіркового матчу на чемпіонат Європи 2020 року

/ Фото: AFP

Збірні Данії та Ірландії не зуміли виявити переможця в матчі третього туру відбіркового турніру на Євро-2020. Господарі поля відкрили рахунок лише на 76-й хвилині, коли результативний удар вдався П'єр-Емілю Хейбьєргу, але за п'ять хвилин до фінального свистка Шейн Даффі вирівняв становище.

Україна – Сербія – 5:0: відео голів матчу

Данія – Ірландія – 1:1
Голи: Хейбьєрг (76) – Даффі (88)

Данія: Шмейхель, Крістенсен, Ларсен, К'єр, Дальсгор, Ділейні, Еріксен, Шене (Хейбьєрг, 72), Йоргенсен, Поульсен, Брейтуейт (Дольберг, 65).

Ірландія: Рендолф, Коулмен, Стівенс, Даффі, Кіо, Хуріхейн (Хоган, 82), Брейді (Джадж, 66), Хендрік, Макклейн, Велан, Макголдрік (Робінсон, 88).

5 ГІБРАЛТАР20020-40

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.