Іранський телеканал прибрав диявола з емблеми "Манчестер Юнайтед"

13 лютого 2019, 14:40
Замість звичного лого "МЮ" канал використав емблему середини минулого століття

"Манчестер Юнайтед" програв вдома "ПСЖ" / Фото: AFP

Емблема "Манчестер Юнайтед" набула нового вигляду в ході передачі на іранському телебаченні, присвяченій першому матчу "червоних дияволів" з "Парі Сен-Жермен" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Як повідомляє ITASportPress, керівництво телеканалу визнало неприпустимим зображення диявола на емблемі англійського клубу у зв'язку з релігійною цензурою, прийнятою в країні. Замість звичної емблеми "Манчестер Юнайтед" канал використав її зразок з середини минулого століття, на якому відсутній диявол.

Нагадаємо, що поєдинок в Манчестері завершився перемогою "ПСЖ" – з рахунком 2:0. Голи в другому таймі забили Преснель Кімпембе (53-тя хвилина) і Кіліан Мбаппе (60). На 89-й хвилині у складі господарів був видалений Поль Погба, який отримав другу жовту картку.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Парі Сен-Жермен" – "Манчестер Юнайтед" відбудеться на стадіоні "Парк де Пренс" у Парижі 6 березня. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.