"Інтер" виграв сьомий матч поспіль, розгромивши "Дженоа"

3 листопада 2018, 19:49
Футболісти міланського клубу з рахунком 5: 0 обіграли гостей з Генуї в 11 турі Серії А

"Інтер" - "Дженоа" - 5:0. Фото AFP

Міланський " Інтер " виграв сьомий матч поспіль в чемпіонаті Італії з футболу , завдавши великої поразки " Дженоа " . Зустріч11-го туру серії А, що відбулася в Мілані , завершилася з рахунком 5 : 0 на користь господарів поля , в складі яких дубль оформив Роберто Гальярдіні ( 14 і 49 – а хвилини ) , по одному голу забили Маттео Політано ( 16 ) , Жуан Маріу ( 90 + 1 ) і Раджа Наінгголан ( 90 + 4 ) .

" Інтер " , який має в своєму активі 25 очок , займає друге місце в турнірній таблиці , на 3 очки відстаючи від туринського " Ювентуса " , що має матч в запасі . Генуезька команда ( 14 очок ) знаходиться на 11 – му рядку .

"Інтер" – "Дженоа" 5:0 (2:0)
Голи: Гальярдіні (14, 49), Політано (16), Маріу (90+1), Наінгголан (90+3)

"Інтер": Хандановіч, Шкріньяр, Далберт, Д'Амброзіо, де Врей, Жоау Маріу, Брозовіч (Наінгголан, 87), Перішіч (Валеро, 76), Гальярдіні, Політано (Кейта Бальде, 58), Мартінес

"Дженоа": Раду, Ромеро, Гюнтер, Педру Перейра, Біраскі, Ромуло (Омеонга, 80), Лазовіч, Сандро (Велозу, 58), Бесса, Пандєв (Пентек, 51), Куаме.

Напомним, что в прошлом турі "Інтер" на виїзді розгромив "Лаціо" в чемпіонаті Італії . Зустріч , що пройшла в Римі в понеділок, завершилася з рахунком 3 : 0 на користь гостей , у яких дубль оформив Мауро Ікарді ( 28 – а і 70 – а хвилини ) , ще один м'яч забив Марсело Брозовіч ( 41 ) .