"Інтер" виграв Міжнародний кубок чемпіонів

У другому матчі на турнірі в Сінгапурі "Інтер" обіграв "Челсі" з рахунком 2: 1

"Інтер" обіграв "Челсі

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>"</span><span>Інтер</span><span>"</span> <span>обіграв</span> <span>"</span><span>Челсі</span><span>

Футболісти міланського " Інтера " перемогли лондонський " Челсі " в матчі передсезонного турніру Міжнародний кубок чемпіонів .

Зустріч , що пройшла в Сінгапурі в суботу , завершилася з рахунком 2 : 1 на користь " Інтера " . У переможців відзначилися Стеван Йоветич ( на 3-й доданій до першого тайму хвилині ) , який не реалізував пенальті , але добив м'яч у сітку воріт , і Іван Перішич ( 53 ) . На 74 -й хвилині в свої ворота м'яч відправив гравець міланців Жоффре Кондогб'я.

"Інтер" виграв обидва своїх матчу в Сінгапурі , " Челсі " двічі програв . Перемога і поразка в активі мюнхенської " Баварії " . Таким чином , " Інтер " виграв турнір в Сінгапурі .

Раніше в рамках турніру "Манчестер Сити" с украинцем Зинченко в составе разгромил "Реал", а "Барселона" минимально обыграла "Манчестер Юнайтед".